O nás

Jsme rodinná firma, která vlastní autodopravu a provádí přepravu stavebního materiálu na stavby rodinných a bytových domů, komerčních staveb apod. Samozřejmostí je, že součástí zakázky je i odvoz stavebního odpadu.Nabízíme rovněž přepravu sypkých materiálů a palet v kontejnerech. Pro tyto činnosti využíváme vlastní techniku, disponujeme nákladními vozidly a vozidlo s hydraulickou rukou.

Nabídka platí pro města Teplice, Ústí nad Labem a okolí. Pokud potřebujete naše služby, volejte nebo piště, kontakty najdete na těchto stránkách. Můžete nás také po předběžné domluvě navštívit v naší kanceláři, kde domluvíme podrobnosti zakázky. Vždy se snažíme každému zákazníkovi vyjít maximálně vstříc!

Kromě autodopravy naše firma nabízí poradenskou činnost a pomoc při vedení účetnictví a daňové evidence, zpracujeme účetní závěrky, vypracujeme podklady pro daňová přiznání a dalšínáležitosti, které s účetnictvím souvisí. V nabídce najdete i zpracování mezd. V případě zájmu klienta jej zastoupíme při jednáních na Finančním úřadě, zdravotních pojišťovnách a ostatních institucích.

Naší prioritou je vždy perfektně odvedená práce a spokojenost zákazníka. Ze zkušenosti víme, že spokojený zákazník se k nám vždy rád vrací.