Autodoprava Karel Hofmann

Karel Hofmann POSKYTUJE TYTO SLUŽBY


Jestliže jste na svém pozemku zbourali nevyužívanou stavbu, nebo provedli demolici stavebního objektu, potřebujete odvézt suť a stavební odpad. Za stavební odpad se považuje materiál z demolice, za stavební suť zase zbytky cihel, omítek, dřevěné stavební zbytky z trámů, krovů, zárubní, oken apod. Do stavebního odpadu se řadí i zbytky rozvodů jednotlivých sítí jako jsou vodovodní a odpadní potrubí, dráty apod. Tyto odpady jsou vesměs plně recyklovatelné a tím vhodné pro opakované použití.

Stejně tak při vyklízení budov je třeba odstranit nepotřebný materiál nebo různý odpad, proto se s důvěrou obraťte na naši firmu a neprovádějte odvoz na vlastní pěst. Tuto pracnou a náročnou činnost rádi provedeme za vás a vy se tak můžete v klidu věnovat jiným činnostem.V opačném případě vám nastanou potíže s likvidací odpadu, která musí být provedena v souladu s platným zákonem o odpadech. Je důležité, aby byl odpad roztříděn, podle toho recyklován nebo odvezen do spalovny. Při nedodržení platné legislativy se zbytečně vystavujete riziku vysoké pokuty, zejména pokud nebudete vlastnit potvrzení o likvidaci.

Pro odvoz odpadu využíváme velkoobjemový kontejner. Od vás budeme potřebovat pouze informace, jaké množství odpadu bude potřeba odvézt a kam kontejner přistavíme. Ostatní záležitosti už necháte na nás.

Kontejner kromě odvozu stavební suti a různého odpadu využíváme i pro dovoz štěrku, písku a jiných sypkých hmot. Při stavebních činnostech je vhodné odvoz suti a dovoz například písku provést najednou, neboť kontejner při zpáteční jízdě bude vytížen, což se kladně projeví ve fakturaci za dopravu.

KONTAKT

Autodoprava Karel Hofmann
IČ: 46068112

ADRESA:
Mírová 284/26
417 03 Dubí – Pozorka

TELEFON:
nákladní vůz a kontejnery: 606 644 687
vůz s hydraulickou rukou: 777 999 106

Kde nás najdete

Kancelář AutodopravyKarel Hofmann najdete v Dubí – Pozorka, v Mírové ulici č. 284.

Pokud pojedete od Ústí nad Labem, jeďte po silnici E 442 směr Teplice, odtud do Dubí pokračujete po silnici č. 8, přejedete železniční most, míjíte čerpací stanici Benzina, přijedete ke kruhovému objezdu, ten opustíte na třetím výjezdu a jste na ulici Mírová, projíždíte Vančurovo náměstím, po pravé straně areál provozních budov, zde zaparkujete a jste na místě.

Ze směru od Oseku pojedete po silnici č. 27 směr Hrob a Dubí, přijedete na kruhový objezd, ten opustíte na prvním výjezdu, jste v ulici Ruská, na příští křižovatce odbočte vpravo, projíždíte kolem řadových domů Na Výsluní, pokračujete stále rovně a na křižovatce ve tvaru T odbočíte vlevo a blížíte se k areálu, kde sídlí naše firma.

Ze směru od Krupky jedete stále po silnici č. 13 směr Teplice, odtud na Dubí pokračujete po silnici č. 8, přijedete na kruhový objezd, ten opustíte na třetím výjezdu a pokračujete stále rovně po ulici Mírová, projíždíte Vančurovo náměstím, vpravo areál  provozních budov, zde sídlí naše firma a vy jste v cíli.